Міжнародний Форум інформаційних технологій у Києві

800X600_kyiv_spring

26 лютого місто Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (або BIT-2020). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.
Організатор заходу, Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group Global, яке фокусується на ІКТ-ринках України, країн ближнього та далекого зарубіжжя.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

  • «Апаратний ключ автентифікації в хмарних середовищах», Dataway Security ltd.
  • «Ботоводство, Накрутка, Прослуховування та медіа війни, огляд практичних кейсів і інструментів кібер-розслідувань», Hack Control
  • «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам», ESET Україна
  • «Infinidat — еластична інфраструктура зберігання даних для сучасних компаній», Infinidat
  • «Цифрова екосистема безпечного міста: досвід Ізраїлю», AuxBridge
  • «Хмарні технології в 5G», Nokia
  • «Створення передумов для оптимального використання розподілених енергетичних ресурсів та розподілених енергетичних технологій в Україні», Solutions
  • «Готуємо кабельну систему до нових швидкостей та додатків», SOFTING
  • «Керований злом, або як ввести в оману атакуючого», iIT Distribution
  • «Технологічні тенденції рішень R&M», Synergia SE,

та інші

В рамках форуму також стартує панельна дискусія ««Під ковпаком»? Що очікує блокчейн та криптовалюту в Україні при посиленні державного управління». За даними відомого аналітичного порталу Coin Gecko, капіталізація світового ринку криптовалюта за 2019 рік збільшилася на 44,1%, а обсяг торгів збільшився на 600% в порівнянні з криптозимою 2018 року.

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ПАТ "Одескабель", Simply Contact, ESET, UCLOUD, GigaCloud, Western Digital, Kingston Technology, Synergia SE, Dataway security, IQ Trading, SOFTICO, iIT Distribution, Залізний Гаррі, А-КОМ (Україна), УКРКОМ ЛАЙН, КМС, UTEX Україна, Tucha, Телеконтакт, Інтерактивна Бізнес-школа SCALE, ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ, AuxBridge, SOLab, Учбовий центр Акцент Профі, BICSI та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті заходу.

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму — це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2020 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена — поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2020.

Все, що стосується BIT-2020 у Києві, у тому числі і РЕЄСТРАЦІЯ, можна знайти на офіційному сайті Форуму.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати форум для ознайомлення з ІТ- рішеннями та застосування їх при створенні бізнесу.

Форум відбудеться 26 лютого 2020 р. Адреса: Ультрамарин Хол, РК Ультрамарин, Україна, Київ, вул. Василя Липківського, 1А