Інноваційна та економна душова лійка

Інноваційний економний душ

Школярів 80-х розбирав сміх, коли вчитель говорив їм, що років через двадцять ми будемо купувати питну воду. Сьогодні, нескінченні полки прозорих пляшок в супермаркетах і цифри в щомісячних платіжках за комунальні послуги постійно нагадують нам про справжню ціну питної води.

Проблема економії цього природного ресурсу стала загальносвітової. Ось і розробники економічного душа Nebia вирішили внести свій вклад в її рішення. Їх п'ятирічні дослідження втілилися в унікальному суперсучасному девайсі. Щоб створити душ Nebia, були застосовані найпередові наукові технології, в тому числі космічні.

Основна особливість новинки — це вдосконалена лійка з запатентованою технологією розпилювання H2OMicro, завдяки якій економиться до 70% води. Отвори в ній настільки мікроскопічні, що вони перетворять струмінь в майже невидимі краплі, створюючи хмари водяного пилу.

За рахунок особливої ​​конструкції лійки волога покриває в 10 разів більшу площу, ніж у випадку з традиційним душом. Nebia створює теплий, окутуючий туман, який освіжає і додає сил вранці і допомагає розслабитися перед сном.

Новинка дозволяє не тільки зменшити споживання води, але і скоротити кількість енергії для її підігріву.

Nebia складається з верхнього душа великого діаметра, здатного повертатися на 45 °, і компактного знімного душа. Обидві лійки виконані із стійкого до корозії анодованого алюмінію.

Спеціальна навісна штанга, виготовлена ​​з інноваційних матеріалів — термопластікових поліуретану і щільного полімеру, відрізняється незвичайною конструкцією і дає можливість плавно регулювати висоту верхнього душа в залежності від зростання користувача.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order