Галузева конференція штучного інтелекту

800x600_Ukr

14 листопада у столиці України відбудеться AI Conference Kyiv – конференція для тих, хто хоче дізнатись про основи штучного інтелекту і його застосування в бізнесі. Захід організовує Smile-Expo – компанія, яка вже 12 років проводить івенти з інноваційних технологій.

https://youtu.be/ada7wrRa-MQ

Конференція складається з 3 тематичних блоків: «Штучний інтелект», «Інтернет речей» і «Чат-боти».

Спікери розкажуть про застосування цих технологій у бізнесі. Ключові теми:

•        як зменшити кількість помилок, які допускає людина;

•        як здешевити і автоматизувати виробництво;

•        як отримати нових клієнтів і прискорити процес обслуговування;

•        які особливості технічної розробки IT-рішень;

•        які платформи найкраще використовувати для створення прототипів.

Відвідувачі почують доповіді й особисто поспілкуються з представниками компаній «Київстар», METRO Cash & Carry, «Укрпошта», «Укргазбанку», Skylum Software, Softensy і багатьма іншими.

На заході буде виставкова зона з українськими новинками зі світу AI, IoT і чат-ботів. Кожен із гостей матиме можливість познайомитися з авторами АI-платформ, побачити останні розробки і дізнатися більше про роботу розумних пристроїв.

AI Conference Kyiv зацікавить усіх, хто виявляє бажання використовувати AI для оптимізації робочих процесів: власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників IT-відділів, розробників, маркетологів.

Конференція відбудеться в Tao Event Hall за адресою: вул. Басейна, 2а, комплекс «Арена-Сіті», 4 поверх. Час роботи: 09:00-18:00.

AI Conference Kyiv – це новий формат конференції про штучний інтелект для бізнесу від Smile-Expo. Раніше компанія проводила окремі заходи з AI, IoT і чат-ботів.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати конференцію для ознайомлення з новітніми технологіями та застосування їх при створенні бізнесу.

Реєстрація – на офіційному сайті AI Conference Kyiv.