Гібрид вітрогенератора і сонячних панелей

гибридний вітросонячний генератор

У США вийшла в продаж SolarMill («Сонячний Млин») — система, що комбінує сонячну панель і вітрогенератор потужністю 1,2 кВт і вартістю близько $3000.

Компанія WindStream Technologies випустила на ринок дахову гібридну енергосистему, яка поєднуватиме в єдиному модулі два основних альтернативних джерела енергії — сонячні панелі і вертикальні вітрові турбіни.

Спочатку пристрій передбачалося використовувати в регіонах з високими тарифами на електроенергію та в районах з ненадійною або повністю відсутньою центральної електромережею. Однак зрослий за останні кілька років інтерес до нової моделі сонячно-вітрової установки, спонукав компанію на випуск масового продукту, доступного покупцям всієї країни.

В Америці створили гібрид вітрогенератора і сонячних панелей

SolarMill SM1-3P — 1,2 кіловатний енергомодуль, що включає три сонячні панелі, кожна потужністю 300 Вт і три вітрогенератора з ротором Савоніуса, має розміри 3м х 3м х 2,1м і важить близько 170 кг.

Система розроблена спеціально для установки на дахах будівель, де, за заявою виробника, модуль здатний виробляти 135 кВт енергії на місяць при оптимальних умовах. Крім того, «сонячний вітряк» випускається в декількох колірних варіантах — кожен покупець може підібрати підходяще рішення для екстер'єру свого будинку.

У WindStream стверджують, що їх вітро-сонячний генератор SolarMill високонадійний джерелом поновлюваної енергії, так як він об'єднує вітровий генератор і сонячну батарею і здатний виробляти «зелену» електрику навіть після заходу сонця, а генерувати енергію вітру при його швидкості всього лише 2м/с .

Корпус SolarMill виготовляється з гальванізованої сталі та алюмінію, а сам блок оснащений мікроінвертором 1200 Вт. Компанія також пропонує додаткову послугу по здійсненню онлайн контролю за роботою всієї системи, що дозволяє користувачеві дистанційно регулювати продуктивність установки. Пристрій має клас енергозахисту IP53, а термін його служби складає 25 років.

Переваги і характеристики SolarMill

Дахова сонячно-вітрова гібридна енергетична система.

Здатність виробляти енергію протягом 24 годин на добу.

Висока продуктивність поновлюваної енергії на квадратний метр.

Регульована загальна потужність установки за рахунок додавання гібридних або сонячних модулів.

Можливість генерації енергії при низьких (від 2м/с) швидкостях вітру.

Механічне гальмування вітрогенератора при швидкості вітру понад 18,5 м/с.

Проста інтеграція з різними пристроями зберігання енергії (акумуляторами, батареями).

Опціональний онлайн моніторинг за роботою інвертора, сонячних панелей або вітрової турбіни.

Простий монтаж: SolarMill встановлюється без щогл, розтяжок і будь-яких опорних конструкцій.

Тиха робота і відсутність шкоди для навколишнього середовища.

Система оснащена контролером стеження за точкою максимальної потужності (MPPT).

Просте технічне обслуговування.

Пристрій забезпечений електронними термозахисними датчиками.

Діапазон робочих температур від -30 ° C до 50 ° C

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order