Гібридний літак TriFan 600 для мегаполісів

гібрідний літак

Американський стартап XTI Aircraft представив прототип трехвентіляторного гібридного літака TriFan 600. Найближчим часом інженери мають намір почати льотні випробування апарату, пише Aviation Week.

TriFan 600 оснащений трьома вентиляторами — двома поворотними на крилі і третім нерухомим в хвостовій частині. При підйомі апарату вентилятори на крилах будуть поступово підніматися на 90 °, розганяючи літак до крейсерській швидкості в 340 вузлів.

Розробка апарату ведеться з 2015 року. TRIFAN 600 передбачається будувати з композитних матеріалів, з нерухомими крилами і на п'ять пасажирських місць плюс одне місце пілота. Це проект для бізнесменів, який готовий запропонувати вирішення проблеми з пробками в густонаселеному місті зі швидкістю в 340 вузлів (400 миль на годину, або 644 км / ч). Втім, і між містами (і країнами) він спокійно доставить. Межа максимальної висоти гібридного літака становить близько 30 000 футів (9000 м). Два турбірованних двигуна дозволяють летіти йому від 800 до 1200 миль від однієї заправки (або від 1300 до 1900 км), в залежності від методу зльоту і корисного навантаження. Вертикальний зліт забезпечують три канальних регульованих вентилятора, вбудованих в корпус і використовуваних з розсувними люками. При необхідності вони можуть бути виносними.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order