Неймовірні винаходи, які очищають океан

Подовження, початок тут. Ці проекти допомагають видалити та переробити сміття, що потрапило в океан.

Дослідження зрозумілі: техногенне забруднення задушує океани. Від пластмаси, яка кружляє по всьому світу, виводячи пляжі та вбиваючи морських тварин, до хімічних та нафтових розливів, які отруюють море, люди винні у погіршенні стану здоров'я океанів.

На щастя для нашої планети, деякі люди присвятили себе виправленням помилок людства. На честь Всесвітнього дня океанів HuffPost висвітлює новаторські винаходи, розроблені для піклування моря.

Хоча ці рішення не повністю вирішують світову проблему із забрудненням — реальні зміни можуть відбутися лише тоді, коли людство кардинально змінить свої звички, щодо споживання іжита напоїв в пластичній упаковці — приведені нижче проекти – гарний початок для цього.

2. Амбітний план Бояна Слата щодо очищення Великого Тихоокеанського сміття

Коли Боян Слат вперше представив свій план очистити половину сміття, що плаває у сміттєвій плямі між Каліфорнією та Гаваями, він був просто підлітком на справді був захоплений амбітною ідеєю. Тепер, через три роки, креслення Слата вже майже стали реальністю.

Організація Slat, The Ocean Cleanup, зібрала приблизно 31,5 мільйона доларів на розробку дрейфуючої V-подібної системи, призначеної для збору пластичного забруднення на поверхні океану, коли течії підштовхують її.

Ще два роки тому Слат випустив оновлений дизайн свого прототипу, який включав флот його V-подібних систем, які будуть плисти по Тихому океану і одночасно змітати сміття. Ocean Cleanup оголосила, що компанія вже розпочала очищення Великої тихоокеанської пастки.

Джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!