Ховербайк — літаючий мотоцикл

Ховербайк

Ми стоїмо на порозі нової ери. Ери, коли автомобілю більше не потрібен водій, електрику замінить пальне паливо, сенсори і дисплеї замінюють аналогові прилади. Мотопроізводство не стоїть на місці разом з автомобілями. Американська компанія Aerofex Corp представили в світло концепт майбутньої моделі Aero-X — Ховербайк.

Даний літальний апарат являє собою конструкцію схожу з мотоциклом, де замість коліс вбудовані турбіни створюють ефект повітряної подушки. Утриматися на тунельних гвинтах допомагає гіроскоп і безліч датчиків контролюючих нахили апаратами коригуючими політ.

На даний момент максимальна швидкість Ховербайк становить 72 км/год, максимальна висота доходить майже до 3,7 м, а ось безпека даного транспортного засобу ставиться під сумнів. Саме це і гальмує запуск проекту в серію. Хоча, грубо кажучи, безпеку звичайних бойків досі залишає бажати кращого. Навіть найостанніші передові винаходи, такі як подушка безпеки мотоцикліста встигає спрацювати лише на швидкості не більше 60 км/год. Hoverbike здатний підняти двох людей і пересуватися на повному баку бензину більше однієї години. Такий витрата обумовлений роторним двигуном, в якому паливо згорає на порядок швидше. Крім ротора, на сьогоднішній день Ховербайк оснащуються іонним і гравітаційним двигунами, але поки кожен з них має недоліки, які  не дозволяють пустити їх в експлуатацію. Проблему з поривами вітру, які здувають апарат вдалося вирішити завдяки популярним нині квадрокоптерам. У них за пориви вітру відповідає ті ж гіроскопи і акселерометри, які контролюються електронікою і стабілізують положення Аеро-Х.

Літаючий мотоцикл — річ практична, адже йому не потрібний дороги, а значить можна підкорювати нескінченне бездоріжжі. Не буде проблем узгодження польотів, так як максимальна висота підйому буде обмежена. Управління літаючим мотоциклом — це інтуїтивне, ясне, а головне безпечне заняття — запевняють Aerofex. Сучасний, передовий дизайн робить цей апарат більш бажаним серед людей бажаючих виділитися.

Засновник компанії, а нині технічний директор Марк Де Рош, вважає великим проривом позбавлення від «стикувального ефекту». Це дозволить людям вміючим керувати мотоциклом, відразу ж навчитися управляти Аеро-Іксом. Майбутні прототипи будуть управлятися нахилом пілота і повертати апарат кермом.

Щоб майбутні власники, збожеволілі від покупки, не звели рахунки з життям в апараті налаштовані системи, які обмежують набір швидкості і висоти. Також багатим власникам сподобається ідея додавання подушок безпеки в Ховербайк. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order