Високоенергетична літій-іонна батарея

удосконалений акумулятор

Китайські дослідники розробили технологію високоенергетичної літій-іонної батареї (LIB), яка може забезпечити пробіг 300 км за 10 хвилин зарядки.

Китайська компанія Folta Technology на днях продемонструвала легковий електромобіль з літій-іонним акумулятором 50 кВт. год. Стверджується, що в батареї використані унікальні матеріали, розроблені в Китаї. Завдяки новим матеріалам літій-іонна батарея автомобіля після 10 хвилин зарядки дозволить машині зробити пробіг на 300 км.

Для популяризації електроавтомобілів це дуже важливий момент. Мало хто готовий витрачати багато часу на заправках в очікуванні, поки акумулятори наберуть достатньо потужності для переміщення на значні відстані.

Ключовою особливістю розробленого компанією Folta Technology матеріалу для літій-іонних акумуляторів стало зниження опору для переміщення іонів. Матеріал розробив професор хімії Хуаньского університету (Hunan University) і одночасно генеральний директор Folta Technology Чжоу Сяопін (Zhou Xiaoping). Новий матеріал не тільки підвищує ефективність літій-іонних акумуляторів, але також знижує ризик виходу батареї з ладу через процеси, пов'язані з осадженням літію в процесі заряду / розряду акумуляторів.

Як заявляють у компанії, незалежна німецька експертна компанія TUV SUD протестувала акумулятори Folta і підтвердила, що нові акумуляторні осередку витримали 5000 циклів заряду струмом 150 ампер.

Розробники не сумніваються, що акумулятори зможуть витримати понад 6000 циклів заряду. Найголовніше, що новий матеріал і технологія готові для масового виробництва. У компанії повідомили, що ведуть переговори з місцевими автомобільними компаніями для запуску розробки в серію.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order