Грант на винахідницьку розробку

конкурс винахідників україни

Винахідники з усієї України можуть поборотися за 100 млн грн

Міністерство економічного розвитку відкрило конкурсний відбір на отримання держгрантів на винаходи на суму 100 мільйонів гривень. Взяти участь можуть як компанії/організації, так і окремі вчені-новатори.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, оцінювати проекти будуть за різними критеріями, такими як: “новизна”, “ступінь готовності до комерційного впровадження”, “соціальна або ринкова доцільність”, “наявність правоохоронних документів”, “строк впровадження” та інше.

“Прийом заявок стартує 1 січня 2019 року. Це перший етап конкурсного відбору, коли винахідник – фізична або юридична особа може надіслати свою заявку на участь у конкурсі та позмагатися за один з державних грантів у розмірі до 500 тисяч гривень кожен. Ми очікуємо заявок на винаходи, ноу-хау, інші результати інтелектуальної та творчої діяльності, які потім ляжуть в основу бізнес-моделі для втілення на практиці”, — розповів під час засідання конкурсного відбору, міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Всі проекти які переможуть, отримають грошову допомогу від держави. Закупівля послуг буде проходити через публічну платформу “ProZorro”. Конкурс триватиме до 30 вересня 2019 року.

Відправити заявку на участь в конкурсі можна на офіційному сайті міністерства

Редакція журналу запрошує науковців, винахідників і всіх творчих людей прийняти участь у цьому конкурсі, бо це дійсно вперше за роки існування держави, що пров’язано з фінансовою підтримкою винахідництва в Україні.

Будемо вдячні всім, якщо разом з подачею заявки на участь в конкурсі ви направите копію на нашу адресу, бо журнал буде сопроводжувати процесс конкурсного відбору винаходів на протязі 2019 року.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order