Перший віртуальний симулятор авіаносця

віртуальна реальність

ВМС США спільно з Управлінням морських досліджень (ONR Global) розробляють програму-симулятор для підготовки персоналу авіаносців. У їх розпорядженні 3D-технологія, заснована на відеоіграх, що вперше дає військовослужбовцям різних спеціальностей можливість проводити тренування на базах.

На перший погляд палуба авіаносця під час польотів чимось нагадаємо сполоханий мурашник. Насправді ж дії кожного військовослужбовця і всього екіпажу суворо регламентовані та узгоджені в результаті багаторівневого процесу навчання і тренувань.

Віртуальний тренажер дозволить багаторазово скоротити «навчальні» витрати за допомогою спеціальних комплектів для підвищення кваліфікації екіпажів – ТЕР (Training Expansion Packs). У процесі моделювання використовуються екрани, гарнітури віртуальної реальності, корабельні системи, комп’ютерні та реальні персонажі. Все це дозволяє імітувати не тільки штатні, але і аварійні ситуації.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order