Перший український електромобіль — Himera

український електросуперкар himera

Українські розробники, ідейним натхненником яких став відомий бізнесмен, колекціонер і меценат Андрій Джазовський і концепткар «LeSee» китайської марки LeEco, представили перший суперкар вітчизняного виробництва, який, крім усього іншого, є ще й одним з найпотужніших електрокарів планети. Автомобіль отримав назву Himera.

Проект української Tesla було запущено на початку 2016 року і відразу звернув на себе увагу багатьох ЗМІ, в яких правда помітили деяку схожість з австрійським гіперкаром, який розробляється на базі моделі Lada Raven 2014 року. Невелика схожість є, але лише на вигляд.

Himera повністю обійшла конкурентів по потужності і smart начинці. Потужність чотирьох електромоторів «Химері» становить 1000 л. с. Розгін до 100 км/год займає близько 3 с, а максимальна швидкість досягає 350 км/год.

Український електромобіль отримав графенову акумуляторну батарею на 86 кВт. год, а його запас ходу складає приблизно 500 км. Зарядити електрокар можна за півгодини за допомогою спеціального «чарджера» на 22 кВт. год. Це стало можливим завдяки новій технології для акумуляторних батареи, яка з кожним роком стає краще.

Внутрішня «начинка» суперкара, а саме система автоматичного паркування та керований автопілот мають китайське коріння від Xiaomi Auto. А ось дизайн екстер'єру, навпаки довірили повністю нашим ращработчікам, за зовнішній вигляд відповідає київське тюнінг-ательє SpecAutoTuning.

Випускати український суперкар Himera планують на підприємстві в Барселоні.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order