Швидкий тест на COVID-19 IgM / IgG

тест на COVID-19

Компанія BioMedomics розробила та запустила одна з перших у світі швидкий імуноферментний аналіз для діагнозу коронавірусної інфекції. Тест широко використовувався китайським CDC для боротьби з інфекціями і тепер доступний у всьому світі. Цей тест виявляє як ранні маркери, так і пізні маркери, IgM / IgG-антитіла в пальцях (капілярах) людини або венозній цільній крові, сироватці крові та плазмі.

Його можна використовувати для швидкого скринінгу носіїв вірусу, що мають симптоматичний або безсимптомний характер. Останні дослідження свідчать, що високий відсоток пацієнтів не виявляє клінічних симптомів вірусу, тому скринінг пацієнтів є життєво важливим. Тест ідеально підходить для лікарень, клінік та випробувальних лабораторій. Тест також може бути ефективно розгорнутий у підприємствах, школах, аеропортах, морських портах та залізничних станціях тощо, надаючи йому потенціал стати переконливою силою у боротьбі з цією глобальною загрозою.

Особливості та переваги

Тест комбінованих антитіл BioMedomics Rapid IgM-IgG на COVID-19 використовується для якісного виявлення антитіл IgG та IgM до нового коронавірусу в сироватці крові, плазмі крові або в цільній крові.

Як це працює

Кроки

1. Зберіть пробу крові / сироватки / плазми.
2. Додайте пробу крові / сироватки / плазми до проби.
3. Помістіть 2-3 краплі буфера в зразок.
4. Прочитайте результати через 15 хвилин.

Результати

Як здійснюється аналіз

Береться невелика кількість крові з вени і кілька крапель вводяться в пристрій. Протягом 15 хвилин система видає відповідь, чи є ознаки зараження.

Якщо немає — з'являється одиночна смужка.

Якщо вірус присутній, з'являються дві смужки на відстані одна від одної. Вони свідчать про появу антитіл до Коронавірусу типу IgM.

Якщо смужки розташовані близько один до одного — це означає, що людина заразилася давно, кілька тижнів тому, але мова не йде про активну фазу інфекції.

Три смужки — це різко позитивна реакція, вона з'являється при активній або повторній фазі інфекції.

Як стверджує компанія, застосування нових тестів вже почалося в Китаї, Японії, Південної Кореї, Італії та інших країнах Європи.

Швидкість роботи тесту в 10 разів вище, ніж у існуючих тестових систем, заснованих на полімеразної ланцюгової реакції з наступним порівнянням генетичного матеріалу проби з геномом вірусу. Теоретично за допомогою десятка таких тест-наборів можна проводити більше мільйона обстежень в місяць.
Джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!