День науки в Україні

день науки

Шановні науковці! Прийміть наши щирі вітання з Днем науки!

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки — День науки. Він встановлений Указом Президента від 14 лютого 1997 № 145/97.

Усім, що оточує нас і робить життя легким і цікавим, ми зобов'язані науці! Наука — дама примхлива. Далеко не кожному вона відкриває                свої секрети, не кожному під силу осягнути її закони і премудрості. Бути вченим — це значить розуміти, що твоя праця важлива, необхідна  і тільки від тебе залежить її результат.

Завдяки вченим України, вченим Української академії наук, їх світлому розуму, багатій уяві і сміливих рішень, які в кабінетах, лабораторіях і в кожен прожитий день трудяться над створенням великого майбутнього і сильного і прекрасного справжнього народу України.

Дорогі друзі! Читачі та відвідувачі сайту журналу «ВІР», бажаємо світлих думок, нових відкриттів і досягнень! Нехай ваша благородна праця не залишиться непоміченою, нехай буде відзначена гідно загальним визнанням!

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order