Комбінована сонячно-вітряна турбіна

сонячно-вітряна турбіна

Компанія Neoventi з баварського Діспекка, хоче використовувати край даху комерційних будівель з використанням комбінації енергії вітру і сонця, що складається з горизонтального ротора вітру і фотоелектричних модулів.

Вказаний виробник випустив на ринок нову форму невеликої вітряної турбіни. Так званий вітровий ролик являє собою ротор з горизонтальною віссю. Він призначений для використання на краях покрівлі будівель з плоским дахом. Тому що там переважно збільшені швидкості вітру, які повинні використовуватися у вітряній турбіні для вироблення електроенергії. Neoventi також поєднує в собі вітродвигун з фотоелектричними модулями, які служать кришкою.

Комбінація енергії вітру і сонця досягає номінальної потужності 2 кВт. З них 1,5 кВт доводиться на вітродвигун, а 0,5 кВт — на фотоелектричні модулі. Сам вітряк має довжину 2 метра і діаметр 0,75 метра. Вага всього агрегату становить 160 кг.

Перевага горизонтальній осі виробленого вітряка в стабільності в порівнянні з вертикальними роторами. Швидкість валу ротора становить від 0 до 400 оборотів в хвилину. За словами виробника, при швидкості вітру від 3 до 4 м/с починається вироблення потужності. Але швидкість вітру від 6 до 7 м/с необхідна для ефективної роботи. При сильному вітрі відключення не потрібно.

Комбінація енергії вітру і сонця є масштабованої. Кілька агрегатів можуть бути розміщені безпосередньо поруч один з одним. Таким чином, вони особливо підходять для промислових і комерційних залів, де переважають вітряні райони.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order