«каршерінг» для інвалідів-візочників

кашерінг для візочників

Мобільний оператор Etisalat з ОАЕ і італійське дизайн-ательє Italdesign розробили мобільний засіб пересування для візочників.

Розробка, що отримала назву WheeM-i (від Wheelchairs Mobility Interface), являє собою електричну платформу, на яку можна встановити інвалідний візок.

Вбудовані електромотори дозволять переміщатися без використання мускульної сили, а системи допомоги допоможуть інвалідам уникати зіткнень з нерухомими або рухомими об'єктами. У Italdesign відзначили, що WheeM-i здатна долати традиційні для міста перешкоди на дорогах, які представляють труднощі для звичайних інвалідних колясок.

Для використання WheeM-i необхідно завантажити додаток для смартфона, щоб забронювати платформу. Крім того, передбачена можливість взаємодії з іншими користувачами сервісу і громадським транспортом.

Про терміни появи WheeM-i в загальному користуванні не повідомляється що не даних і про те, в яких містах може з'явитися подібний «каршерінг».

джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!