Браслет, що відслідковує рухи рук працівників

Amazon USPTO

В патентах Amazon, схвалених на днях, описується наручний браслет, здатний відстежувати рухи рук співробітників складу і направляти його при пошуку товару.

У двох нових патентах Amazon описується пристрій у формі браслета, здатний показувати розташування працівника на складі, а також відстежувати рухи його рук в реальному часі. Патентні заявки були оформлені компанією ще в 2016 році, проте схвалені лише 30 січня поточного року; першим їх помітив портал GeekWire.

Описана в патентах система включає в себе ультразвукові пристрої, що розміщуються на складі, власне браслети і модуль управління. Браслети також оснащені ультразвукової установкою, що використовується для відстежування місцеположення працівника щодо того чи іншого складської кошика. Якщо працівник спробує взяти не той предмет, браслет з допомогою тактильної віддачі сповістить його про похибку.

Amazon вважає, що така система допоможе заощадити час, однак можна припустити, що впровадження таких пристроїв, що стежать не тільки за місцем розташування, а й за руками людини, навряд чи сподобається співробітникам компанії.

Поки, проте, мова йде тільки про патенти, і невідомо, чи буде Amazon коли-небудь використовувати такі браслети. Джерело

Є новина? Надсилайте на vinahid@ukr.net

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order