Автоматичний кубик Рубіка

автоматичний кубик Рубіка

Свого часу головоломка кубик Рубіка мали повальний інтерес. Тоді замість мобільного телефону в руках майже у кожної людини, незалежно від віку був цей кольоровий кубик. Відмінною особливістю цієї головоломки була швидкість її збірки руками до одного з шести кольорів на кожній грані. Нехай в наш час цей кубик побачити в чиїхось руках ми можемо досить рідко, але ентузіасти залишилися і продовжують удосконалювати майстерність збірки з високою швидкістю.

Про те, що цей пристрій не кануло в лету, а продовжує займати уми талановитих інженерів, винахідників підтверджує японська розробка.

Японський інженер представив кубик Рубіка, який може самостійно вибудовувати всі сторони одного кольору. Опис пристрою опубліковано на сайті DMM.make.

В основі кубика лежать обертальні сегменти пристрої, механізм з моторами, а також мікроконтролери повороту по осях і акумулятор. При цьому інженер не розкриває технічні характеристики пристрою — невідомо, як кубик відстежує повороти того чи іншого колірного сегмента, чи може розуміти їх місце розташування в вимкненому вигляді і яка максимальна швидкість автоматичного складання.

Раніше цей інженер вже збирав автоматичний кубик Рубіка, проте він був дуже повільним, а для його роботи був потрібний зовнішній осцилограф — він реєстрував всі повороти сегментів. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order