Apple запатентувала саморегулюючі ремінці для «розумних» годинників

Смарт ремешок и часы

Компанія Apple отримала в США права на патент, в якому описуються можливі рішення по створенню саморегульованих ремінців для смарт-годинників.

Apple, схоже, хоче розробити систему, яка дозволятиме електронним способом налаштовувати силу кріплення смарт-годинника — причому як вручну користувачем, так і автоматично (на основі біометричних даних, зібраних годинником). Патент був помічений порталом Apple Insider.

У патенті пропонується кілька можливих рішень. Наприклад, може бути використано дріт з пам'яттю форми, яка буде розширюватися або стискатися у відповідь на електричні сигнали. Або ж камера, заповнена рідиною або газом. У патенті також йдеться про можливість застосування розширення корпусу (або самих Apple Watch, або ремінця), який буде «присувати» годинник ближче до зап'ястя користувача.

Зрозуміло, на даний момент це всього лише патент. Можливо, Apple не реалізує технологію в комерційних продуктах. Однак, як пише The Verge, з огляду на те, наскільки необхідно правильне кріплення для комфортного використання годинника при заняттях спортом і для точного відстеження пульсу, існує ймовірність, що одного разу такі ремінці все-таки з'являться в смарт-годинниках компанії. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР". smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order/