9-й Міжнародний Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV

828x315-01

Шановні відвідувачі, нагадуємо, що майже через тиждень  (з 9 по 11 жовтня 2017 р.)  у конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Київ) пройде найбільший у Східній Європі бізнес-захід, присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним  джерелам енергії та енергоефективності — 9-й  Міжнародний Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV.

SEFKYIVпропонує високоякісну робочу програму, унікальну галузеву аудиторію, видатних спікерів та виняткові можливості для ділових комунікацій.

Участь у SEFKYIVтрадиційно приймають власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку  інвестиційних енергетичних проектів у промисловості та муніципальному секторі, сонячній енергетиці, вітроенергетиці, біоенергетиці та інших галузевих напрямках.

Цього року SEF-2017 KYIVбуде проходитись у 3-денному форматі. Зокрема, 9-10 жовтня проходитиме конференція, 10-11 жовтня відбуватиметься виставка.

Вперше у 2017 р. складовою частиною SEFKYIVстане TechEnergyCompetition — SEFAWARDS — конкурс проектівсталої енергетикиу Східній Європі.

Важливою складовою SEFKYIV також є програма зустрічей B2Bза попередньо затвердженим розкладом.

Протягом трьох днів на SEF-2017 KYIV будуть представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україніта інших країнах Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень.

Технологічна частина заходу такожбуде представлена з боку головних ринкових гравців рішеннями дляпромислового сектору, комунальногогосподарства, а такожприватнихдомогосподарств.

SEFKYIV — це одна з найкращих подій цього року для компаній,якіпрацюютьв напрямках традиційної та відновлювальної енергетики, енергоефективності та підприємств і приватних домогосподарств, які зацікавлені у впроваджнені новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектіву енергетичній сфері.

Організатором SEF-2017 KYIV є  Центр Іноваційного Бізнесу.

Станьте учасником SEF-2017 KYIVта приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики —компаній та особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи. Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут. Офіційний сайт SEF-2017 KYIV: sefkyiv.com

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером цього заходу і запрошує на нього всіх бажаючих.