В Києві відбувся ІІІ Український інфраструктурний форум

ІІІ інфраструктурний форум

19 квітня 2018 року у Києві відбувся ІII «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Партнер сонячної енергетики – RENTECHNO, Партнер – Лемтранс. Юридичний Авіа Партнер – Ecovis. Офiцiйний перевізник – TurkishAirlines, Партнер ділових поїздок – AirLife. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Основний акцент Українського інфраструктурного форуму – це інвестиційні можливості локального ринку інфраструктури. Цього року пройшов вже третій форум, який став найбільшим заходом в Україні, що об’єднав більше як 250 учасників, 132 представника медіа та 30 спікерів. Нагальні питання української інфраструктури, проблемні моменти та здобутки обговорювали на Українському інфраструктурному форумі.

Перша і основна сесія Форуму присвячена інвестиціям. Основною метою Форуму є привернення уваги міжнародних інвесторів до українських інфраструктурних проектів. Марія Барабаш, Президент A7 GROUP,  Співзасновниця Спілки українських підприємців, зробила акцент на тому, що цей форум для привернення інтересу до України з боку іноземних інвесторів та іноземних партнерів

Віктор Довгань, Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, зазначив про кілька важливий кроків, які треба зробити: «Важливим є вихід на сталий розвиток логістики; розвиток логістичного потенціалу; зміцнення мультимодальних взаємозв'язків між різними видами транспорту; модернізація логістичної та транспортної інфраструктури; спрощення митних процедур; сприяння енергоефективному транспорту, та інше».

Також обговорювали повітряний транспорт, залізничний та приміський транспорт, а також логістику в Україні.

Серед ключових спікерів Форуму: Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту, Верховна Рада України, Євген Кравцов, В.о. голови правління, ПАТ "Укрзалізниця, Володимир Мезенцев, Генеральний директор, Лемтранс, Володимир Шульмейстер, Директор напряму «Інфраструктура майбутнього», Український інститут майбутнього, Віктор Чумак, Заступник голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції, Верховна Рада України, Славомір Новак, В.о. Голови, Державне агентство автомобільних доріг України,  та інші вітчизняні і іноземні фахівці.

Яскравим прикладом конкретних дій було зазначено в  інформації Марка Магалецького, (старший Банкір ЄБРР, керівник сектору інфраструктури в Україні) про реалізацію проекту ректифікації Укрзалізниці в Миколаївському вузлі.

В цілому форум залишив у делегатів позитивне враження і сподівання якомога скоріше відчути справжні переміни на кращий стан інфраструктурного сектору у нашій державі.

На сторінках журналу буде розміщено інформація про найбільш цікаві інноваційні проекти, озвучені на форумі.